قابل توجه علاقمندان به حضور در نمایشگاهها

لطفا ضمن مطالعه آیین نامه نمایشگاهها و توجه به بندهای مالی و حقوقی آن اقدام به ثبت نام نمایند .شماره حساب و مبلغ فیش و نحوه ارسال آن در آیین نامه آمده است

تقویم نمایشگاه ها

1395/3/4

--------

1395/3/4

-----------

Top Resa 2017 فرانسه

Top Resa 2017 فرانسه
تاريخ برگزاري نمايشگاه :26 الی 29 سپتامبر - 4 الی 7 مهرماه
افتتاحيه: 26
اختتاميه: 29
نوع نمايشگاه :B & B
شرکت برگذار کننده :REED exhibition
آدرس محل برگزاري نمايشگاه:porte de versaille
دوره : 39
مهلت ثبت نام : 25 تیرماه

          

                  فرانسه توریستی‌ترین کشور جهان است . این کشور چندین سال است که از این نظر، موفق‌ترین کشور دنیا محسوب می‌شود. فرانسه در سال 2013 توانست 7/84 میلیون گردشگر جذب کند که نسبت به سال قبل از آن 2 درصد افزایش نشان می‌دهد. در این رده‌بندی، آمریکا با جذب 8/69 میلیون گردشگر و اسپانیا با جذب 7/60 گردشگر کشورهای دوم و سوم هستند. بر همین اساس، در سال 2013 تعداد اقامت‌ها در فرانسه به 600 میلیون شب رسید که 6/4 درصد رشد را در مقایسه با سال پیش از آن نشان می‌دهد. متوسط زمان اقامت نیز با 5/2 درصد رشد نسبت به سال 2012 به 1/7 شب رسید. در شرایطی که این کشور از مشکلات اقتصادی متعدد و نرخ بیکاری بالا رنج می‌برد، این خبر که گردشگری سهمی 5/6 درصدی از GDP را به خود اختصاص داده و 2 میلیون شغل ایجاد کرده است می‌تواند برای فرانسه بسیار امیدوارکننده و نویددهنده بهبود شرایط باشد.    
                فرانسه موفقیت خود را در این زمینه مدیون گردشگران آسیایی است. تعداد گردشگران ورودی چینی در سال 2013 با 4/23 رشد مواجه بود و گردشگران هندی نیز با 7/15 درصد رشد سهم قابل‌توجهی در درآمدهای گردشگری فرانسه داشتند. این در حالی است که گردشگران آمریکای شمالی که یکی از مهم‌ترین بازارهای هدف فرانسه هستند، به‌دلیل بحران مالی تنها 8/5 درصد افزایش یافتند. مزیت دیگر بازارهای آسیایی برای فرانسه این است که به‌دلیل مسافت بیشتر، مدت طولانی‌تری در فرانسه اقامت خواهند داشت و درآمدهای بیشتری را نصیب این کشور می‌کنندتوضیح نمایشگاه بین المللی:
دلایل موفقیت فرانسه:    
جاذبه‌ها: فرانسه مدت‌ها است به‌عنوان یک کشور موفق در زمینه گردشگری مشغول فعالیت است. تمرکز اصلی این کشور روی بناهای تاریخی و فرهنگی بسیار (نظیر برج ایفل) بوده است. به‌رغم این موضوع دولت فرانسه برای توسعه بیشتر و مستمر این بخش اقتصادی، تمرکز بر توسعه رویدادها و برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌ها را در دستور کار قرار داده است. از دیگر مواردی که برای آن برنامه‌ریزی می‌شود، بهبود وضعیت فرانسه به عنوان یکی از کشورهای مقصد علاقه‌مندان به گلف است. توریسم ورزشی و به‌خصوص گلف از مهم‌ترین و درآمدزاترین بخش‌های گردشگری حال حاضر جهان است. از طرف دیگر، توجه به خانواده‌های چینی و زوج‌های آمریکایی نیز در دستور کار است و دولت فرانسه به دنبال آن است که نیازها و خواسته‌های آنها را تامین کند.
دسترسی و حمل‌ونقل: در حال حاضر سرمایه‌گذاری‌های بسیاری در این حوزه انجام می‌شود؛ خطوط هوایی مختلف و سریعی برای بهبود دسترسی گردشگران در حال احداث است. با اتمام این طرح‌ها، احتمالا فرانسه خواهد توانست خود را به عنوان کانون سفرهای هوایی به اروپا مطرح کند. دولت فرانسه عنوان کرده است که هدف نهایی آن است که گردشگران بتوانند ظرف 20 دقیقه از پایتخت به مقاصد گردشگری مختلف کشور سفر کنند. وضعیت حمل‌ونقل عمومی و قیمت‌های آنها نیز سازماندهی شده است    . مشتری ویژه این کشور اروپای یهای  هستند اما آسیایی‌ها به ویژه چینی‌ها نیز، سهم بزرگی در به کرسی نشاندن سایتهای گردشگری فرانسه دارند. آلمانی‌ها با ارسال ۱۳ میلیون گردشگر در صدر مشتریان فرانسه قرار دارند پس از آنها انگلیسی‌ها، بلژیکی‌ها، لوکزامبورگ، ایتالیا و اسپانیا در ردیف اروپایی‌های فرانسه دوست هستند. براساس دیگر آمارهای سال ۲۰۱۳ نیز، به ترتیب تایلند، روسیه، انگلیس و ترکیه بیشترین "رشد در صنعت گردشگری" را داشته‌اند.


 

پلان نمایشگاه  
گالری تصاویر