دستور العمل اجرایی تاپ ریزای فرانسه2018

آیین نامه اجرایی ثبت نام شرکت در نمایشگاه گردشگری     TOP RESA 2018 در شهر پاریس ، فرانسه

3 الی 6 مهر ماه 1397

ماده 1 - طراحي غرفه ها به صورت عمومي و باز مي باشد .لازم به ذكر است فضاي مذكور محصور نخواهد بود.فضای غرفه اختصاصی شامل یک کانتر با میز مذاکره است.

تبصره :اختصاص هر غرفه بر اساس قرعه كشي در جلسه معارفه انجام مي پذيرد.شرکت کنندگان حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی که با شرایط ویژه ویژه تقاضای غرفه نموده اند ندارند.

ماده 2:کلیه امور ثبت نام ،ارسال مدارک از طریق سایت www.Persiavist.ir با اختصاص User و پسورد به هر شرکت کننده صورت می پذیرد،بدیهی است مدارکی که از طرق دیگر ارسال می گردد،قابل استناد نیستند.

ماده 3 - شركت كنندگان منتخب موظفند پس از اعلام کانون   به ازاي هر غرفه 6 متری مبلغ دویست پنجاه میلیون ریال معادل 25 (بیست و پنج) میلیون تومان و غرفه 10 متری مبلغ چهارصدو پنجاه میلیون ریال معادل 45 میلیون تومان به شماره حساب 299030865 بانك تجارت، شعبه فلسطين كد 185 بنام كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران واريز و کپی یا تصویر آن از طریق سایت اعلامی در اختیار کارشناس گردشگری كانون قرار گیرد .

تبصره 1: مبالغ و پرداخت هزينه هاي مربوطه به هيچ عنوان به صورت چك مدت دار قابل قبول نمي باشد و بايد بصورت نقدي به حساب تعيين شده واريز و اصل فيش و يا حواله بانكي از طریق سایت ثبت نام به كانون ارسال گردد.

تبصره 2: در صورت انصراف از مشاركت در نمايشگاه وجوه دريافتي مسترد نخواهد شد.

ماده 4 شركت كنندگان موظف به رعايت حريم غرفه خود مي باشند و استفاده از فضاي راهروها و يا ساير غرفه ها ممنوع است لازم به ذكر است كه استفاده از بنر ، استند و تلویزیون های شخصی بدون هماهنگی قبلی با مدیر غرفه ممنوع است.

ماده 5 مسئوليت حفظ و نگهداري غرفه و تجهيزات داخل آن بر عهده شركت كننده بوده و در صورت وارد نمودن هر گونه خسارت به غرفه و تجهيزات آن، مكلف به پرداخت خسارات وارده مي باشند.

ماده 6 شركت كنندگان به هيچ وجه مجاز به واگذاري غرفه خود به ديگر افراد يا جابه جايي با ساير غرفه ها نمي باشند.

ماده 7- شرکت کنندگان بايد در تمام طول مدت كار نمايشگاه در محل غرفه خود حضور داشته باشند و به هيچ وجه مجاز به تعطيل نمودن غرفه در ساعات بازديد نمايشگاه نيستند.

ماده 8 در صورت عدم ارسال مدارك درخواست شده (تا 30 تیرماه ) کانون هيچ مسئوليتي در اخذ بموقع دعوتنامه نخواهد داشت.بديهي است، عدم اخذ ويزا در اين شرايط به منزله انصراف شركت كننده مي باشد. و مطابق تبصره 2 ماده 3 اقدام خواهد شد.

   ماده 9 در صورتي كه تعداد متقاضيان نمايشگاه بيش از ظرفيت پذيرش آن باشد، اولويت زماني در ارسال مدارك به عنوان يكي از عوامل موثر در پذيرش واجدين شرايط در نظر گرفته مي شود .لذا مقتضي است متقاضيان حتماً به مهلت هاي تعيين شده دقت نظر كافي داشته باشند بديهي است پس از تكميل غرفه هاي موجود و انقضاي مهلت مقرر، شركت از پذيرش و ثبت نام متقاضيان معذور خواهد بود.

ماده 10 کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ايران در انتخاب شركت كنندگان اختيار تام دارد.

ماده11-دفاتر   خدمات مسافرتی و گردشگری به هیچ وجه حق فروش صنایع دستی و سوغات ایرانی در کانتر مربوطه خود   را ندارند.

ماده 12    اقدامات و فعاليت هاي نمايندگان اعزامي شركت كننده در نمايشگاه بايد تحت نظارت مديريت اجرايي غرفه و براساس دستورالعمل ها وآیین نامه ابلاغی و منطبق با مقررات کشور محل برگزاری و با رعایت شئون اخلاق و آداب اتباع جمهوری اسلامی صورت پذیرد و تشخیص این امر بر عهده مدیر اجرایی که منتخب کانون است می باشد.و شرکت کنندگان منتخب مسئولیت حقوقی و کیفری و مدنی مندرج در این آیین نامه را خواهند داشت. و چنانچه خسارتی به غرفه یا اشخاص ثالث وارد آید مسئول جبران خسارت وارده به کانون را خواهند داشت.

ماده 13 حضور شركت كنندگان يك روز قبل از افتتاح در محل نمايشگاه ضروري مي باشد.

ماده 14-در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 61934337 و 61934323   و یا از طریق پست الکترونیکی tourism@tac.org.ir  با کارشناسان حوزه نمایشگاههای کانون ارتباط   داشته باشید .