توجه

 علاقه مندان به حضور در نمایشگاههای خارجی لطفا ضمن مطالعه آیین نامه نمایشگاهها و توجه به بندهای مالی و حقوقی آن اقدام به ثبت نام نمایند

 

فیتور کروز کارگاهی جذاب در نمایشگاه فیتور2024

بخش سفرهای دریایی یک بخش مهم گردشگری است که به شدت به نوآوری، در ایجاد تجربیات جدید برای مسافران کروز، در مدل‌های پایداری و تقویت رقابت و سودآوری آن وابسته است. صنعت کروز کمک قابل توجهی به اقتصاد محلی و ایالتی در سراسر جهان می کند.

گردشگری آبی به پایداری محیطی، حفاظت از مقاصد و تأثیرات مثبت بر جوامع خود بسیار متعهد است. مسافران کروز هزینه های زیادی را در مقاصدی که بازدید می کنند خرج می کنند و اغلب این مکان ها را در مسیرهای سفر آینده خود قرار می دهند و به تقاضای گردشگری مقصد پاسخ می دهند.

به دنبال ابتکاری که در FITUR 2022 راه اندازی شد، که در آن تحت نام FITUR Cruises، برنامه ای از فعالیت های آموزنده و اوقات فراغت با هدف مشتری نهایی با موفقیت زیادی از نظر تأثیر و حضور اجرا شد، FITUR Cruises 2023 دامنه فعالیت خود را گسترش خواهد داد. علاوه بر B2C، حوزه B2B را نیز شامل شود.

FITUR Cruises 2024 طی 5 روز، از چهارشنبه، 24 ژانویه تا یکشنبه، 28 ژانویه برگزار می شود. در فضایی واقع در سالن 4 برگزار می شود که در آن غرفه ها و سالنی برای برگزاری فعالیت های مختلف برپا می شود.