توجه

 علاقه مندان به حضور در نمایشگاههای خارجی لطفا ضمن مطالعه آیین نامه نمایشگاهها و توجه به بندهای مالی و حقوقی آن اقدام به ثبت نام نمایند

 

فیتور فضای امنی را برای تقویت صنعت گردشگری فراهم خواهد کرد

غرفه داران محترم
از آنجایی که به سرعت به تاریخ افتتاحیه چهل و دومین نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR که توسط IFEMA MADRID برگزار می شود نزدیک می شویم، ابتدا از اعتماد شما و مشارکت شما در این رویداد تشکر می کنیم.
FITUR   فضای  امنی برای شرکت کنندگان  خواهد بود    IFEMA MADRID در حال اجرای یک پروتکل امنیتی دقیق بهداشتی است که توسط مقامات جامعه مادرید تأیید شده است و قادر خواهیم بود  تا برای  شرکت کنندگان FITUR محیطی کنترل شده و محافظت شده فراهم کنیم . اقدامات اصلی در حال اجرا به شرح زیر است:
- نیاز به گواهی دیجیتال کووید اتحادیه اروپا (شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا) یا کد QR از Spain Travel Health) شهروندان کشورهای ثالث). در صورت عدم وجود حداقل یکی از موارد فوق، یک آزمایش کووید منفی است
- استفاده اجباری از ماسک FFP2 در فضاهای داخلی
- پاس دسترسی دیجیتال
-   کنترل دما
- دستگاه های ضد عفونی کننده دست در سراسر محوطه نمایشگاه
- مسیرهای عریض که امکان فاصله گذاری اجتماعی را فراهم می کند
- کنترل ظرفیت با سیستم شمارش بازدیدکنندگان و سیستم دیجیتال هوشمند برای تحلیل فضا و جریان بازدیدکنندگان
- سیستم تهویه پیشرفته با فیلتراسیون و تجدید کامل هوا هر 20 دقیقه
- خدمات پذیرایی در فضاهای بیرون 
- پروتکل پذیرایی در فضای داخلی: مصرف مشترک، سرویس دهی در بار یا مصرف را در حالت ایستاده یا در حال حرکت ممنوع می کند، خدمات فقط به مصرف کنندگانی که در میزهایی با حداکثر 6 نفر نشسته اند، ارائه می شود و فاصله بین میزها 1.5 متر الزامی است.
 IFEMA MADRID همچنین آزمایش‌های PCR و تست آنتی ژن را در مرکز نمایشگاه به شرکت‌کنندگان فیتور در صورت نیاز برای دسترسی به نمایشگاه (زمانی که شرکت‌کنندگان قادر به ارائه یکی از گواهی‌های مورد نیاز نیستند) یا برای بازگشت به کشور مبدا ارائه خواهد داد. بعلاوه ، COMMUNITY OF MADRID  در هر زمان در صورت  نتیجه آزمایش مثبت مراقبت را تضمین می کند، به همین منظور  پروتکلی بین IFEMA MADRID و مقامات بهداشتی معین شده است  که بهترین درمان و مراقبت  از سلامت افراد را تضمین می کند.

ما با هم می‌توانیم به دنیا نشان دهیم که می‌توانیم سفر کنیم، رو در رو ملاقات کنیم و رویدادها را برگزار کنیم، و می‌توانیم این کار را به روشی ایمن انجام دهیم - و می‌توانیم با احتیاط با این وضعیت روبرو شویم،. 
ما مشتاقانه منتظر دیدار شما از 19 تا 23 ژانویه در FITUR هستیم!
با تشکر ،
MARIA VALCARCE 
مدیریت نمایشگاه فیتور