توجه

 علاقه مندان به حضور در نمایشگاههای خارجی لطفا ضمن مطالعه آیین نامه نمایشگاهها و توجه به بندهای مالی و حقوقی آن اقدام به ثبت نام نمایند

 

نمایشگاه گردشگری بین المللی فیتور 2024

نمایشگاه گردشگری بین المللی فیتور 2024
تاريخ برگزاري نمايشگاه :24 تا 28 ژانویه 2024 - 4 تا 8 بهمن 1402
افتتاحيه: 4 بهمن
اختتاميه: 8 بهمن
نوع نمايشگاه :Trade - Public
شرکت برگذار کننده :Ifema Fiera De Madrid
آدرس محل برگزاري نمايشگاه:IFEMA MADRID – Recinto Ferial, Av. Partenón 5, 28042 Madrid
دوره : 44
مهلت ثبت نام :

 


توضیح نمایشگاه بین المللی:

نمایشگاه فیتور یکی از بزرگترین نمایشگاه های توریسم در بازار آمریکای لاتین، اسپانیا، پرتغال، افریقا و آسیا است فیتور به نوعی نقطه مرجع توریسم دنیا برای متخصصین حرفه گردشگری و نمایشگاه تجاری پیشرو برای بازارهای داخلی و خارجی ایبرو امریکا بشمار می آید و فضای تجاری مناسب برای حضور، گردهمایی و ملاقات آژانس هایی گردشگری، گردانندگان تور، هتلها، مشاورین و کارشناسان توسعه گردشگری و سایر متخصصین حرفه گردشگری و توریسم جهانی است این نمایشگاه مکانی برای ارائه خدمات و محصولات جدید صنعت گردشگری و بازاریابی است و تاثیر به سزایی در پیشرفت و توسعه تجارت گردشگری داشته و خواهد داشت. فیتور 2024 شامل کنفرانس ها و سمینارهایی جهت رفع مشکلات و توسعه صنعت گردشگری .بود. فیتور پلی ارتباطی بین توریسم بین المللی و ملی است. کیفیت، تنوع، تخصص و نوآوری   از ویژگی های این نمایشگاه است .

زمان بندی برگزاري نمايشگاه بين المللي گردشگري فيتور 2024 :
نمايشگاه بين المللي گردشگري فيتور، در پنج روز براي متخصصين و بازديدكنند گان عادي باز و قابل مراجعه است:
24 تا 28 ژانویه 2024 - 4 تا 8 بهمن 1402
   روزهاي چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه: 
 24 تا 26  ژانویه 2024 برابر با 4 تا  6 بهمن   ماه 1402 از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر، فقط جهت مراجعه بازدیدکنندگان و متخصصین حرفه گردشگري
    روز شنبه:
27 ژانویه برابر با 7 بهمن  ماه 1402 از ساعت 10 صبح الی8  بعد از ظهر جهت مراجعه عموم مردم و متخصصين حرفه گردشگري
روز يكشنبه : 
 28 ژانویه  برابر با 8 بهمن ماه 1402: از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر جهت مراجعه عموم مردم و متخصصين حرفه گردشگري

Access

Date

Hour

 Professional

 From 24/01/24 to 26/01/24

 10:00 - 19:00

 Professional and Public

 27/01/24

 10:00 - 20:00

 Professional and Public

 28/01/24

 10:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

مرکز نمایشگاههای بین المللی مادرید:

مساحت کل مرکز نمایشگاهی Feria De Madrid حدود 141.771 متر مربع و فضای اصلی نمایشگاه 69339 متر مربع است. این مرکز شامل 10 سالن است و با بهره مندی از تسهیلات نمایشگاه های تخصصی و بین المللی جهت برگزاری نمایشگاه ها مهیا شده است.Fiera De Madrid همچنین شامل مراکزی جهت برگزاری کنفرانس، همایش، مراکز تجاری، مطبوعاتی، دفاتر خدماتی، مالی و پارکینگی با ظرفیت بالا می باشد.
این مرکز نمایشگاهی در فاصله 15 کیلومتری فرودگاه باراخاس قراردارد. شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان می توانند به راحتی با وسایل حمل و نقل عمومی به محل برگزاری نمایشگاه دسترسی داشته باشند. خط 8 مترو Campo De Las Naciones قابلیت دسترسی آسان از تمامی نقاط شهر به مرکز نمایشگاه را فراهم می کند و خروجی مترو به درب ورودی جنوبی مرکز نمایشگاه، منتهی می‌شود.

غرفه ایران در نمایشگاه  فیتور 2024 :     

امسال غرفه جمهوری اسلامی ایران به مساحت 200 متر مربع   به ابعاد 20 متر در10متر ، به صورت 4 طرف باز به شماره  6D04  در سالن شماره 6 محل دائمی برگزاری نمايشگاه‌های FIERA DE MADRID  قرار دارد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Location

IFEMA MADRID – Recinto Ferial, Av. Partenón 5, 28042 Madrid

Pavilions

Hall 1, Hall 3, Hall 4, Hall 5, Hall 6, Hall 7, Hall 8, Hall 9, Hall 10

 

 

موقعیت سالن­های نمایشگاه، قاره­ها و شرکت­ها در نمایشگاه فیتور 2024

سالن 1: آفریقا 

سالن 3: آمریکا

سالن 4: اروپا

سالنهای 5،7،9: اسپانیا

سالن 6: آسیا پاسیفیک، خاور میانه

سالن­ 8: ;کمپانی و تکنولوژی سفر

سالن 10:کمپانیها 

 

 

 

 

 کشورهای همسایه ایران در نمایشگاه فیتور  2024

امسال کشورهای همسایه ایران در نمایشگاه عبارتند از توریسم گردشگری سوریه، هیئت های  گردشکری اردن، هیئت های گردشگری مصر، قطر، وزارت گردشگری فلسطین  

Fitur Area

FITUR KNOW HOW 

بخش توسعه  دانش و فنون گردگشگری در فیتور :   ابزاری ارزشمند برای تقویت دانش بین المللی و گردشگری شرکت کنندگان است  .  محیطی مناسب برای شرکت های گردشگری اسپانیایی می باشد تا خدمات ، دانش و فنون و محصولات گردشگری خود را در معرض و تماشای خریداران و بازارهای بین المللی قرار دهند.  
 و فرصتی منحصر به فرد برای  شرکت‌کننده گان جهت شرکت در فعالیت‌های جامع برای آشنایی با بهترین فرصت‌های تجاری پنج قاره، دریافت مشاوره های شخصی  ؛ شناسایی الگوی بین المللی سازی ، و کمک در جستجوی مشتریان بالقوه ارائه می‌دهد.

 

 FITUR SCREEN:

گردشگری با استفاده از  صفحه نمایش  فیتور :

گردشگری توسط  صفحه نمایش یک ابزار قدرتمند برای ارتقاء ویژگی هایی گردشگری مقاصد است و دید مخاطبین را وسیع و متمایز می کند . افزایش علاقه مردم به بازدید از مکان های فیلمبرداری ، به ویژه مکان سریالهای تلویزیونی فرصتی عالی برای صنعت فیلم در جهت  تبلیغ این اهداف  را فراهم می کند. این یک پدیده رو به رشد در سراسر جهان است که نشان دهنده یک گزینه قوی برای تنوع گردشگری می باشد

.FITUR TALENT:

فیتور تلنت : بخش آموزش  برای کمک  به صنعت گردشگری 

شناخت فیتور از مردم و استعدادهای اصلی به عنوان پایه و اساس فعالیت در زمینه گردشگری ، گامی موثر برای نوآوری و ارتقاء خدمات  برای بخش گردشگری و متخصصان این صنعت است. فیتور فضای جدیدی را با تمرکز بر افراد و استعدادها، تحصیلات، مهارت ها و آموزش حرفه ای آنها به نمایش  می گذارد .فیتور تلنت یک فضای نمایشگاهی است با محتوای تخصصی نوآورانه شامل سمینارها ، کارگاه ها و جلساتی که چشم انداز و استراتژی های برخی از مشاغل برتر گردشگری جهان ، شرکت های مدیریتی و به کار گیری استعدادها ،  و مراکز آموزشی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.

FITUR TECHY:

بخش فناوری و تکنولوژی فیتور :

 امروزه  برخی از کارآفرینان  تلاش می کنند تا یک الگوی تجاری مبتنی بر فناوری را پیاده سازی کنند که می تواند آینده کل صنعت گردشگری را تغییر دهد.  و شامل فعالیتهای ذیل می باشد.

- فناوری و آینده

- فناوری و تجارت

- فناوری و مقصد

- فناوری و پایداری ، توسعه گردشگری پایدار

 FITUR MICE:

بخش نشستهای مایس در فیتور :

فیتور مایس :مایس بخشی از گردشگری را تشکیل می دهد و شامل فعالیتها و رویدادهای تجاری  و شرکت کنندگانی با علائق مشترک می باشد که در یک مکان جمع می شوند .فیتور مایس شامل قرار ملاقات های ضروری ،  جلسات ، سفرهای تجاری و همچنین فضایی مناسب برای عرضه و تقاضا در بخش نشست ها  تخصصی گردشگری است . و خریداران که علایق و منافع مشترکی دارند شناسایی  می شوند.

FITUR CRUISES:

بخش سفرهای دریایی( کروز) :

فضایی که حوزه‌های B2B و B2C را با هدف بهبود دانش و فناوری  سفرهای دریایی را پوشش می دهد.

FITUR NEXT:

 بخش فیتور نگست:  

این پلت فرم  نقشی مهم  در ترویج شیوه های موثر در گردشگری دارد. و برای شناسایی و تجزیه و تحلیل ابتکارات  در سطح جهانی راه اندازی شده است . هدف این است مجموعه ای از ابتکارات تایید شده و قابل تکرار را با جامعه گردشگری به اشتراک بگذارند تا کیفیت فعالیت گردشگری را از نظر پایداری بهبود بخشد.

FITUR SPORT

این بخش اختصاص به  صنعت گردشگری و ورزش دارد .  به منظور  به اشتراک گذاشتن دانش و ایجاد فرصت های تجاری بین این دو بخش است.

 

FITUR WOMAN:

بخش ارائه  توانمندی زنان در صنعت گردشگری

همسو با اهداف توسعه پایدار و  برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان در بخش گردشگری است .  و بر  نقش و اهمیت  زنان در دنیای کار در صنعت گردشگری متمرکز شده است .

 

FITUR VIP BUYERS

 بخش خریدران وی -آی - پی فیتور  

جلسات کاری بسیار موثر و کارآمد و جذاب   با هدف شناسایی نیازها، ارائه راه حل ها و دستیابی به توافقات تجاری می باشد  .


 


 

 
گالری تصاویر