قابل توجه علاقمندان به حضور در نمایشگاهها

لطفا ضمن مطالعه آیین نامه نمایشگاهها و توجه به بندهای مالی و حقوقی آن اقدام به ثبت نام نمایند .شماره حساب و مبلغ فیش و نحوه ارسال آن در آیین نامه آمده است

تقویم نمایشگاه ها

1395/3/4

--------

1395/3/4

-----------

دستورالعمل اجرایی نمایشگاه شیان چین

 

بسمه تعالی

آیین نامه و ضوابط اجرایی ثبت نام و شرکت در نمایشگا ه اکسپوی شیان  2018 ، چین

16 الی 19 شهریورماه  ماه 1397

ماده 1 کلیه امور ثبت نام، ارسال مدارک از طریق سایت www.persiavisit.ir  با اختصاص user  و پسورد به شرکت کنندگان  صورت می پذیرد، بدیهی است مدارکی که از طرق دیگر ارسال می گردد ، قابل استناد نمی باشند.  

ماده 2 _ شركت كنندگان می توانند در ابعاد حداقل 9 متر(دو نفرشرکت کننده)با قابلیت افزایش سه متر مربع در ابعاد بعدی در نمایشگاه حضور پیدا کنند قیمت هر متر مربع زمین پنج میلیون ریال ی برای هنرمندان صنایع دستی و هفت میلیون ریال برای سایر شرکت کنندگان محاسبه می شود.شرکت کنندگان منتخب موظفند پس از تایید ثبت نام مبلغ اجاره غرفه بر اساس متراژ درخواستی بصورت علی الحساب تا پايان وقت اداري روز دوشنبه تاريخ 30 /05/1396 به شماره حساب    299030865 نزد بانك تجارت، شعبه فلسطين كد 185 بنام كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران واريز و کپی یا تصویر آن از طریق سایت اعلامی در اختیار کارشناس گردشگری  كانون قرار دهند.

تبصره 1: مبالغ و پرداخت هزينه هاي مربوطه تا قبل از نمایشگاه می بایست تسویه گردند و اصل فيش و يا حواله بانكي از طریق سایت ثبت نام و یا مراجعه حضوری   به مدیریت گردشگری كانون تحویل  گردد.

تبصره 2: در صورت انصراف از مشاركت در نمايشگاه و یا در صورت رد ویزا هزینه غرفه عودت داده نخواهد شد.

ماده 3 در صورت عدم ارسال مدارك درخواست شده تا(20 مردادماه)کانون هيچ مسئوليتي در اخذ بموقع دعوتنامه نخواهد داشت.بديهي است، عدم اخذ ويزا در اين شرايط به منزله انصراف شركت كننده مي باشد. و مطابق تبصره 2 ماده 2 اقدام خواهد شد.

ماده 4 در صورتي كه تعداد متقاضيان نمايشگاه بيش از ظرفيت پذيرش آن باشد، اولويت زماني در ارسال مدارك به عنوان يكي از عوامل موثر درپذيرش واجدين شرايط در نظر گرفته مي شود .لذا مقتضي است متقاضيان حتماً به مهلت هاي تعيين شده دقت نظر كافي داشته باشند. بديهي است پس از تكميل غرفه هاي موجود و انقضاي مهلت مقرر، کانون از پذيرش و ثبت نام متقاضيان معذور خواهد بود.

ماده 5- کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران در انتخاب شرکت کنندگان اختیار تام دارد .

ماده  6- حضور شرکت کنندگان یک روز قبل از افتتاح در محل نمایشگاه ضروری می باشد.

ماده 7 - طراحي غرفه ها به صورت پانل بندی می باشد. لازم به ذکر است . شرکت ها و موسساتی که درخواست غرفه با متراژ بزرگتر را دارند با ارسال درخواست رسمی به این کانون درخواست ایشان بررسی خواهد شد.

 

 

ماده 8 شركت كنندگان موظف به رعايت حريم غرفه خود مي باشند و استفاده از فضاي راهروها و يا ساير غرفه ها ممنوع است ..لازم به ذکر است استفاده از بنر ، استند و تلویزون های شخصی بدون هماهنگی قبلی با مدیر غرفه ممنوع است.

  ماده 9 مسئوليت حفظ و نگهداري غرفه و تجهيزات داخل آن بر عهده شركت كننده بوده و در صورت وارد نمودن هر گونه خسارت به غرفه وتجهيزات آن، مكلف به پرداخت خسارات وارده مي باشند.

ماده10 شركت كنندگان به هيچ وجه مجاز به واگذاري غرفه خود به ديگر افراد يا جابه جايي با ساير غرفه ها نمي باشند.

ماده 11- شرکت کنندگان بايد در تمام طول مدت زمان  نمايشگاه در محل غرفه خود حضور داشته باشند و به هيچ وجه مجاز به تعطيل نمودن غرفه در ساعات بازديد نمايشگاه نيستند.

ماده 12-اقدامات و فعالیت های نمایندگان اعزامی شرکت کننده در نمایشگاه باید تحت نظارت مدیریت اجرایی غرفه ها و براساس دستورالعملها و آیین نامه ابلاغی و منطبق با مقررات کشور محل برگزاری و با رعایت شئون اخلاق و آداب اتباع جمهوری اسلامی صورت پذیرد و تشخیص این امر بر عهده مدیر اجرایی اعلامی از سوی کانون می باشد . در صورت عدم رعایت شرکت کنندگان مسئولیت حقوقی ، کیفری و مدنی را خواهند داشت.و چنانچه خسارتی به غرفه یا اشخاص ثالث وارد آید مسئول جبران خسارت وارده خواهند بود.

ماده 13-هزینه ارسال بار و بازگشت بار برعهده خود هنرمندان است کانون صرفا در خصوص ارائه لیست اقلام به گمرک با هنرمندان همکاری خواهد کرد.

ماده 14 : شرکت کنندگان می بایست ضمن تبلیغ در فضای اختصاصی ، از تبلیغات سوء علیه غرفه داران دیگر اجتناب ورزیده و نسبت به عدم نمایش و عرضه هر گونه کالا که معرفی و نمایش آنها مغایر با شئون اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران است ، اهتمام جدی داشته باشند.

ماده 15 کالا ها یا خدمات عرضه شده متناسب با موضوع نمایشگاه باشد واز عرضه محصولات خارج از حیطه عنوان نمایشگاه خودداری می گردد.

16-هزینه دعوت نامه برعهده خود نمایندگان است کانون درخصوص تعیین وقت سفارت و   نحوه تهیه مدارک برای سفارت با هنرمندان همکاری می کند.

ماده 16 . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 61934337 61934309 و یا از طریق پست الکترونیکی tourism@tac.org.ir  با کارشناسان حوزه نمایشگاههای کانون ارتباط   داشته باشید **** برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.persiavisit.ir مراجعه نمایید.

* مهلت ثبت نام    20 تیر الی 20 مردادماه