قابل توجه علاقمندان به حضور در نمایشگاهها

لطفا ضمن مطالعه آیین نامه نمایشگاهها و توجه به بندهای مالی و حقوقی آن اقدام به ثبت نام نمایند .شماره حساب و مبلغ فیش و نحوه ارسال آن در آیین نامه آمده است

آیین نامه اجرایی Top Resa 2017


بسمه تعالی

آیین نامه و ضوابط اجرایی ثبت نام و شرکت در نمایشگاه گردشگری   TOP RESA     2017 پاریس ، فرانسه
4 الی 7 مهر  ماه 1396
ماده 1– کلیه امور ثبت نام، ارسال مدارک از طریق سایت www.persiavisit.ir  با اختصاص user  و پسورد به شرکت کنندگان  صورت می پذیرد، بدیهی است مدارکی که از طرق دیگر ارسال می گردد ، قابل استناد نمی باشند.  
ماده 2 _ شركت كنندگان منتخب موظفند پس از اعلام کانون به ازای تخصیص فضای  هر غرفه مبلغ دویست و بیست  میلیون ریال معادل 22( بیست و دو )  میلیون تومان  بصورت علی الحساب را تا پايان وقت اداري روز یک شنبه تاريخ 25 /04/1396 به شماره حساب   299030865 نزد بانك تجارت، شعبه فلسطين كد 185 بنام كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران واريز و کپی یا تصویر آن از طریق سایت اعلامی در اختیار کارشناس گردشگری  كانون قرار دهند.
تبصره 1: مبالغ و پرداخت هزينه هاي مربوطه به هيچ عنوان به صورت چك مدت دار قابل قبول نمی باشد  و بايد بصورت واریز نقدي در هنگام ثبت نام  به حساب تعيين شده وارائه اصل فيش و يا حواله بانكي از طریق سایت ثبت نام و یا مراجعه حضوری  به مدیریت گردشگری كانون تحویل  گردد.
تبصره 2: در صورت انصراف از مشاركت در نمايشگاه وجوه دريافتي مسترد نخواهد شد.
ماده 3– در صورت عدم ارسال مدارك درخواست شده تا(25تیرماه )کانون هيچ مسئوليتي در اخذ بموقع دعوتنامه نخواهد داشت.بديهي است، عدم اخذ ويزا در اين شرايط به منزله انصراف شركت كننده مي باشد. و مطابق تبصره 2 ماده 2 اقدام خواهد شد.
ماده 4– در صورتي كه تعداد متقاضيان نمايشگاه بيش از ظرفيت پذيرش آن باشد، اولويت زماني در ارسال مدارك به عنوان يكي از عوامل موثر درپذيرش واجدين شرايط در نظر گرفته مي شود .لذا مقتضي است متقاضيان حتماً به مهلت هاي تعيين شده دقت نظر كافي داشته باشند. بديهي است پس از تكميل غرفه هاي موجود و انقضاي مهلت مقرر، کانون از پذيرش و ثبت نام متقاضيان معذور خواهد بود.
ماده 5- کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران در انتخاب شرکت کنندگان اختیار تام دارد
ماده  6- حضور شرکت کنندگان یک روز قبل از افتتاح در محل نمایشگاه ضروری می باشد.
ماده 7 - طراحي غرفه ها به صورت عمومی و باز می باشد. لازم به ذکر است فضای مذکور محصور نخواهد بود . فضای غرفه اختصاصی شامل یک کانتر با میز مذاکره است .تبصره : موقعیت جغرافیایی متقاضی اختصاصی هر غرفه بر اساس قرعه کشی در جلسه معارفه انجام می پذیرد. شرکت کنندگان حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به اشخاص حقیق و حقوقی که با شرایط ویژه تقاضای غرفه نموده اند ندارند.
ماده 8– شركت كنندگان موظف به رعايت حريم غرفه خود مي باشند و استفاده از فضاي راهروها و يا ساير غرفه ها ممنوع است ..لازم به ذکر است استفاده از بنر ، استند و تلویزون های شخصی بدون هماهنگی قبلی با مدیر غرفه ممنوع است
 ماده 9– مسئوليت حفظ و نگهداري غرفه و تجهيزات داخل آن بر عهده شركت كننده بوده و در صورت وارد نمودن هر گونه خسارت به غرفه وتجهيزات آن، مكلف به پرداخت خسارات وارده مي باشند.
ماده10– شركت كنندگان به هيچ وجه مجاز به واگذاري غرفه خود به ديگر افراد يا جابه جايي با ساير غرفه ها نمي باشند.
ماده 11- شرکت کنندگان بايد در تمام طول مدت زمان  نمايشگاه در محل غرفه خود حضور داشته باشند و به هيچ وجه مجاز به تعطيل نمودن غرفه در ساعات بازديد نمايشگاه نيستند.
ماده 12-اقدامات و فعالیت های نمایندگان اعزامی شرکت کننده در نمایشگاه باید تحت نظارت مدیریت اجرایی غرفه ها و براساس دستورالعملها و آیین نامه ابلاغی و منطبق با مقررات کشور محل برگزاری و با رعایت شئون اخلاق و آداب اتباع جمهوری اسلامی صورت پذیرد و تشخیص این امر بر عهده مدیر اجرایی اعلامی از سوی کانون می باشد. در صورت عدم رعایت شرکت کنندگان مسئولیت حقوقی ، کیفری و مدنی را خواهند داشت.و چنانچه خسارتی به غرفه یا اشخاص ثالث وارد آید مسئول جبران خسارت وارده خواهند بود.
ماده 13-دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری به هیچ وجه حق فروش صنایع دستی و سوغات ایرانی در کانتر مربوطه خود را ندارند .
ماده 14 : شرکت کنندگان می بایست ضمن تبلیغ در فضای اختصاصی ، از تبلیغات سوء علیه غرفه داران دیگر اجتناب ورزیده و نسبت به عدم نمایش و عرضه هر گونه کالا که معرفی و نمایش آنها مغایر با شئون اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران است ، اهتمام جدی داشته باشند.
ماده 15 – کالا ها یا خدمات عرضه شده متناسب با موضوع نمایشگاه باشد واز عرضه محصولات خارج از حیطه عنوان نمایشگاه خودداری می گردد.
ماده 16–. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 61934337 – 61934323 و یا از طریق پست الکترونیکی tourism@tac.org.ir  با کارشناسان حوزه نمایشگاههای کانون ارتباط  داشته باشید**** برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.persiavisit.ir مراجعه نمایید.
* مهلت ثبت نام   12 الی 25 تیر ماه