قابل توجه علاقمندان به حضور در نمایشگاهها

لطفا ضمن مطالعه آیین نامه نمایشگاهها و توجه به بندهای مالی و حقوقی آن اقدام به ثبت نام نمایند .شماره حساب و مبلغ فیش و نحوه ارسال آن در آیین نامه آمده است

آیین نامه نمایشگاه فلورانس

 

بسمه تعالی

 

آیین نامه اجرایی و فرم ثبت نام شرکت در نمایشگا ه صنایع دستی فلورانس 2017 ، ایتالیا

2الی 11 اردیبهشت ماه 1396

ماده 1 - طراحي غرفه ها براساس متراژ تقسیم بندی شده از سوی نمایشگاه در ابعاد 2در 5 متر می باشد هر دو غرفه   با توافق یکدیگر (هنرمندان )در این فضا قرار خواهد گرفت .

ماده 2:کلیه امور ثبت نام، ارسال مدارک از طریق سایت www.Persiavist.ir با اختصاص User و پسورد به هر شرکت کننده صورت می پذیرد، بدیهی است مدارکی که از طرق دیگر ارسال می گردد، قابل استناد نیستند.

ماده 3 - شركت كنندگان منتخب موظفند پس از ثبت نام مبلغ اجاره غرفه را تا پايان وقت اداري تاريخ 29 /12/1395 به ازاي 5متر غرفه مبلغ 000/000/40 ریال به شماره حساب 299030865 بانك تجارت، شعبه فلسطين كد 185 بنام كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران واريز و کپی یا تصویر آن از طریق سایت اعلامی در اختیار کارشناس صنایع دستی كانون قرار گیرد.

تبصره 1: مبالغ و پرداخت هزينه هاي مربوطه به هيچ عنوان به صورت چك مدت دار قابل قبول نمي باشد و بايد بصورت واریز نقدي در هنگام ثبت نام  به حساب تعيين شده و ارائه اصل فيش و يا حواله بانكي از طریق سایت ثبت نام و یا مراجعه حضوری   به كانون تحویل  گردد.

تبصره 2: در صورت انصراف از مشاركت در نمايشگاه وجوه دريافتي مسترد نخواهد شد

ماده 4 شركت كنندگان موظف به رعايت حريم غرفه خود مي باشند و استفاده از فضاي راهروها و يا ساير غرفه ها ممنوع است .

ماده 5 مسئوليت حفظ و نگهداري غرفه و تجهيزات داخل آن بر عهده شركت كننده بوده و در صورت وارد نمودن هر گونه خسارت به غرفه و تجهيزات آن، مكلف به پرداخت خسارات وارده مي باشند.

ماده 6 شركت كنندگان به هيچ وجه مجاز به واگذاري غرفه خود به ديگر افراد يا جابه جايي با ساير غرفه ها نمي باشند.

  ماده 7- شرکت کنندگان بايد در تمام طول مدت زمان  نمايشگاه (10صبح الی 22:30)در محل غرفه خود حضور داشته باشند و به هيچ وجه مجاز به تعطيل نمودن غرفه در ساعات بازديد نمايشگاه نيستند.

ماده 8 در صورت عدم ارسال مدارك درخواست شده کانون هيچ مسئوليتي در اخذ بموقع دعوتنامه نخواهد داشت.بديهي است، عدم اخذ ويزا در اين شرايط به منزله انصراف شركت كننده مي باشد. و مطابق تبصره 2 ماده 3 اقدام خواهد شد.

ماده 9 در صورتي كه تعداد متقاضيان نمايشگاه بيش از ظرفيت پذيرش آن باشد، اولويت زماني در ارسال مدارك به عنوان يكي از عوامل موثر در پذيرش واجدين شرايط در نظر گرفته مي شود .لذا مقتضي است متقاضيان حتماً به مهلت هاي تعيين شده دقت نظر كافي داشته باشند بديهي است پس از تكميل غرفه هاي موجود و انقضاي مهلت مقرر، کانون از پذيرش و ثبت نام متقاضيان معذور خواهد بود.

ماده 10-کلیه شرکت کنندگان ملزم به در اختیار گذاشتن لوگو و اطلاعات هنری خود برای درج در ورودی غرفه، قبل ازپایان مهلت ثبت نام می باشند .بدیهی است بعد از این مدت کانون مسولیتی در این خصوص نخواهد داشت .

ماده 11-تجهیزات غرفه شامل یک میز و صندلی می باشد بدیهی است شرکت کنندگان محترم برای نمایش کالاهای هنری خود قبل از حضور در نمایشگاه پیش بینی های لازم را بعمل آورند.

ماده 12-کانون هیچ مسئولیتی در خصوص حمل بار هنرمندان ندارد و صرفا در   این خصوص، راهنمایی و معرفی لازم را به شرکت های مربوطه   انجام خواهد داد .

ماده 13-وقت اعلام شده سفارت به هنرمندان غیر قابل تغییر می باشد.در صورت عدم حضور در تاریخ اعلامی برای مصاحبه ، به منزله انصراف محسوب می شود و براساس تبصره 2 ماده 3 مستردد نمی شود.

ماده14 اقدامات و فعاليت هاي نمايندگان اعزامي شركت كننده در نمايشگاه بايد تحت نظارت و مورد تاييد مديريت اجرايي غرفه باشد زیرا مدیر غرفه بعنوان نماینده سازمان و کانون مسئولیت دارد.

 

 ماده15 رعايت آداب و اخلاق و رفتار متناسب با نمایندگان جمهوری اسلامی ایران از سوي شركت كنندگان انتظار می رود.

ماده 16 حضور شركت كنندگان يك روز قبل از افتتاح در محل نمايشگاه الزامی مي باشد.

ماده 17-در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس- 61934324   -61934337-61934323و یا از طریق پست الکترونیکی tourism@tac.org.ir  با کارشناسان حوزه نمایشگاههای کانون ارتباط   داشته باشید

**** برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.persiavisit.ir مراجعه نمایید.