قابل توجه علاقمندان به حضور در نمایشگاهها

علاقمندان به حضور در نمایشگاههای خارجی لطفا ضمن مطالعه آیین نامه نمایشگاهها و توجه به بندهای مالی و حقوقی آن اقدام به ثبت نام نمایند

 

 

دستورالعمل اجرایی نمایشگاه فیتور اسپانیا 2020

 

 بسمه تعالی

 

آیین نامه و ضوابط اجرایی ثبت نام و شرکت در نمایشگا ه گردشگری     Fitur       2020 مادرید ، اسپانیا

2 الی 6 بهمن  ماه 1398

ماده 1 کلیه امور ثبت نام، ارسال مدارک از طریق سایت www.persiavisit.ir  با اختصاص user  و پسورد به شرکت کنندگان  صورت می پذیرد، بدیهی است مدارکی که از طرق دیگر ارسال می گردد ، قابل استناد نمی باشند.  

ماده 2 _ شركت كنندگان منتخب موظفند پس از اعلام کانون به ازای تخصیص فضای :

هر غرفه استاندارد 8متری مبلغ 3600 یورو (سه هزار و دویست یورو)

غرفه 16 متری 10000 یورو

غرفه 10 متری 4500 یورو

  بصورت ارزی تا پايان وقت اداري روز دوشنبه تاريخ 15 آذرماه   حضورا به مدیریت   مالی كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران با عقد قرارداد  پرداخت نماید.

تبصره 1: مبالغ و پرداخت هزينه هاي مربوطه به هيچ عنوان به صورت چك مدت دار  و ریالی قابل قبول نمی باشد  و بايد بصورت ارزی پرداخت گردد.

تبصره 2: در صورت انصراف از مشاركت در نمايشگاه وجوه دريافتي مسترد نخواهد شد.

ماده 3 در صورت عدم ارسال مدارك درخواست شده تا(15 آذرماه)کانون هيچ مسئوليتي در اخذ بموقع دعوتنامه نخواهد داشت.بديهي است، عدم اخذ ويزا در اين شرايط به منزله انصراف شركت كننده مي باشد. و مطابق تبصره 2 ماده 2 اقدام خواهد شد.

ماده 4- کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران در انتخاب شرکت کنندگان اختیار تام دارد

ماده  5- حضور شرکت کنندگان یک روز قبل از افتتاح در محل نمایشگاه ضروری می باشد.

ماده 7 - طراحي غرفه ها به صورت عمومی و باز می باشد. لازم به ذکر است فضای مذکور محصور نخواهد بود . فضای غرفه اختصاصی شامل یک کانتر با میز مذاکره است . شرکت ها و موسساتی که درخواست غرفه با متراژ بزرگتر را دارند با ارسال درخواست رسمی به این کانون درخواست ایشان بررسی خواهد شد.

  تبصره : موقعیت جغرافیایی متقاضی اختصاصی هر غرفه بر اساس قرعه کشی در جلسه معارفه انجام می پذیرد. شرکت کنندگان حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به اشخاص حقیق و حقوقی که با شرایط ویژه تقاضای غرفه نموده اند ندارند.

ماده 8 شركت كنندگان موظف به رعايت حريم غرفه خود مي باشند و استفاده از فضاي راهروها و يا ساير غرفه ها ممنوع است لازم به ذکر است استفاده از بنر ، استند و تلویزون های شخصی بدون هماهنگی قبلی با مدیر غرفه ممنوع است

  ماده 9 مسئوليت حفظ و نگهداري غرفه و تجهيزات داخل آن بر عهده شركت كننده بوده و در صورت وارد نمودن هر گونه خسارت به غرفه وتجهيزات آن، مكلف به پرداخت خسارات وارده مي باشند.

ماده10 شركت كنندگان به هيچ وجه مجاز به واگذاري غرفه خود به ديگر افراد يا جابه جايي با ساير غرفه ها نمي باشند.

ماده 11- شرکت کنندگان بايد در تمام طول مدت زمان  نمايشگاه در محل غرفه خود حضور داشته باشند و به هيچ وجه مجاز به تعطيل نمودن غرفه در ساعات بازديد نمايشگاه نيستند.

ماده 12-اقدامات و فعالیت های نمایندگان اعزامی شرکت کننده در نمایشگاه باید تحت نظارت مدیریت اجرایی غرفه ها و براساس دستورالعملها و آیین نامه ابلاغی و منطبق با مقررات کشور محل برگزاری و با رعایت شئون اخلاق و آداب اتباع جمهوری اسلامی صورت پذیرد و تشخیص این امر بر عهده مدیر اجرایی اعلامی از سوی کانون می باشد . در صورت عدم رعایت شرکت کنندگان مسئولیت حقوقی ، کیفری و مدنی را خواهند داشت.و چنانچه خسارتی به غرفه یا اشخاص ثالث وارد آید مسئول جبران خسارت وارده خواهند بود.

ماده 13-دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری به هیچ وجه حق فروش صنایع دستی و سوغات ایرانی در کانتر مربوطه خود را ندارند .

ماده 14 : شرکت کنندگان می بایست ضمن تبلیغ در فضای اختصاصی ، از تبلیغات سوء علیه غرفه داران دیگر اجتناب ورزیده و نسبت به عدم نمایش و عرضه هر گونه کالا که معرفی و نمایش آنها مغایر با شئون اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران است ، اهتمام جدی داشته باشند.

ماده 15 کالاها یا خدمات عرضه شده متناسب با موضوع نمایشگاه باشد واز عرضه محصولات خارج از حیطه عنوان نمایشگاه خودداری می گردد.

ماده 16 . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 61934337 61934323 و یا از طریق پست الکترونیکی tourism@tac.org.ir  با کارشناسان حوزه نمایشگاههای کانون ارتباط   داشته باشید **** برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.persiavisit.ir مراجعه نمایید.