قابل توجه علاقمندان به حضور در نمایشگاهها

لطفا ضمن مطالعه آیین نامه نمایشگاهها و توجه به بندهای مالی و حقوقی آن اقدام به ثبت نام نمایند .شماره حساب و مبلغ فیش و نحوه ارسال آن در آیین نامه آمده است

تقویم نمایشگاه ها

1395/3/4

--------

1395/3/4

-----------

نمایشگاه گردشگری 2017 jata ژاپن

نمایشگاه گردشگری 2017 jata ژاپن
تاريخ برگزاري نمايشگاه :21 الی 24 سپتامبر - 30شهریور الی 2 مهر 1396
افتتاحيه: 30 شهریور
اختتاميه: 2 مهر
نوع نمايشگاه :trade - public
شرکت برگذار کننده :Japan Association of Travel Agents
آدرس محل برگزاري نمايشگاه:Tokyo Big SIGHT
دوره :
مهلت ثبت نام : 20 تیرماه

مرکز نمایشگاهی توکیو
این مرکز نمایشگاهی ژاپنی در ماه اوریل  سال 1996 در منطقه خلیج توکیو  افتتاح شده است. محل نمایشگاه بین المللی توکیو  برای بازیهای المپیک 2020 برنامه ریزی شده است و قرار است مسابقات کشتی ، تکواندو ، شمشیر بازی ، در این مکان برگزار شود.
طرح غربی سالن نمایشگاه شامل 4 سالن 2 لایه داخلی است. سالن 1و2 در طبقه اول نمایشگاه واقع شده است. که هر کدام با یک اتاق جلسه 2 دفتر مجهز شده است.در شرق سالن نمایشگاه یک ساختار 3 طبقه  بالاتر از زمین و یک پارکینگ زیرزمینی است و در هر طرف آن گالری تشکیل شده است. متراژ هر سالن 90 در 90 متر است و شامل خدمات الکترونیکی و کنترل اطلاعات در هر 6 متر می باشد. و هر سالن با اتاق نشست مجزا و مجهز به سالن ورودی حمل و نقل بزرگ است.مجموع فضای نمایشگاه 26000 متر مربع است. راهرو اصلی نمایشگاه محل اتصال سالن نماشیگاه می باشد که سقف آن کاملا شیشه ای است و مجهز به نفوذ نور طبیعی خورشید است
اتاق  vip شرقی یک اتاق آرام  و خالی از فشار و شلوغی از رویدادهای نمایشگاه می باشد. این فضا  خصوصی ایده آل برای جلسات کسب و کار با مشتریان خاص است.
در این نمایشگاه  22 اتاق برای کنفرانس با اندازه های مختلف و یک سالن پذیرایی در ساختمان کنفرانس برج وجود دارد.از دیگر امکانات این نمایشگاه می توان به بخش ATM  آن اشاره کرد  که در بخش تالار ورودی در طبقه 2 واقع شده است.تمامی بانک های ژاپنی در آنجا به شما سرویس می دهند و علاوه بر این بیشتر کارت های اعتباری از قبیل مستر کارت ،ویزا ،آمریکن اکسپرس و بسیاری دیگر قابل اجرا به برداشت ارزمحلی می باشد..

توضیح نمایشگاه بین المللی:

مركز نمايشگاهي بين المللي توكيو معروف به Tokyo Big Sight به عنوان يكي از مهمترين و بزرگترين مراكز برگزاري همايشها و نمايشگاهها ي تجاري و اقتصادي شناخته شده است و با بهره مندي از فضا و امكانات و تسهيلات نمايشگاهي منحصر به فرد در مركز شهر توكيو واقع شده است . مسا حت كل حدود 230873 متر مربع است كه از اين مساحت 80660 متر مربع به فضاي نمايشگاه اختصاص دارد و به سه بخش اصلي ( سالن غربي ، سالن شرقي و برج كنفرانس تقسيم ميشود) . تاسيس آن به سال 1996 ميلادي بر مي گردد . نمايشگاه بين المللي گردشگري JATA 2016 در سه سالن شماره 1 , 2 , 3 شرقي اين مركز نمايشگاهي بر گزار خواهد شد.
از اهداف برگزاری نمایشگاه گردشگری بین المللی JATA 2017 :
- جمع آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات تجاری در زمینه گردشگری در طی روزهای برگزاری نمایشگاه
- آشنایی با آخرین دست آورد ها و نوآوریهای ارائه شده در صنعت گردشگری از سوی شرکتهای دیگر
- بدست آوردن فرصت های جدید تجاری و سرمایه گذاری خارجی و داخلی
- بررسی و مقایسه مستقیم کیفیت دست آورد ها و خدمات گردشگری
- برگزاری میتینگ با تولیدکنندگان و مشتریان بالقوه
- گسترش و تقویت روابط تجاری
- برگزاری همایشها و کنفرانسها و سمینارها
- فراهم آوردن فرصت های مناسب جهت همکاری و مشارکت با دیگر صنایع
- شناسایی و جذب مشتریان علاقه مند به سفر
- شناخت مقاصد جدید گردشگری 

موقعیت غرفه ایران بارنگ زرد مشخص شده است  
گالری تصاویر


غرفه ایران 2016  

 

 

دختر ژاپنی با لباس سنتی  
آیتو  
بازدید سفیر